15KPA280CA-B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KPA280CA-B
15KPA280CA-B
型号
15KPA280CA-B
描述
TVS DIODE 280VWM 454.5VC P600
数据表
15KPA280CA-B.pdf
交付服务
15KPA280CA-B
内容 *
    15KPA280CA-B 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageP600
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)312.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp454.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)280V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)33.2A