15KPA200A-B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KPA200A-B
15KPA200A-B
型号
15KPA200A-B
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 200VWM 319.1VC P600
数据表
15KPA200A-B.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
15KPA200A-B
内容 *
    15KPA200A-B 规格
    Series15KPA
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageP600
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)223.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp319.1V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)200V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)47.3A