15KPA100CA-B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KPA100CA-B
15KPA100CA-B
型号
15KPA100CA-B
描述
TVS DIODE 100VWM 161.3VC P600
数据表
15KPA100CA-B.pdf
交付服务
15KPA100CA-B
内容 *
    15KPA100CA-B 规格
    Series15KPA
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusActive
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)111.7V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp161.3V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)100V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)93.6A