15KP220C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP220C
15KP220C
型号
15KP220C
描述
TVS DIODE 220VWM 373.8VC P600
数据表
15KP220C.pdf
交付服务
15KP220C
内容 *
    15KP220C 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)231.53V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp373.8V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)220V