15KP180C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP180C
15KP180C
型号
15KP180C
描述
TVS DIODE 180VWM 305.55VC P600
数据表
15KP180C.pdf
交付服务
15KP180C
内容 *
    15KP180C 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)189V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp305.55V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)180V