15KP160C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP160C
15KP160C
型号
15KP160C
描述
TVS DIODE 160VWM 271.95VC P600
数据表
15KP160C.pdf
交付服务
15KP160C
内容 *
    15KP160C 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)168.21V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp271.95V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)160V