15KP150C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP150C
15KP150C
型号
15KP150C
描述
TVS DIODE 150VWM 255.15VC P600
数据表
15KP150C.pdf
交付服务
15KP150C
内容 *
    15KP150C 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)157.82V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp255.15V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)150V