15KP120C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP120C
15KP120C
型号
15KP120C
描述
TVS DIODE 120VWM 202.65VC P600
数据表
15KP120C.pdf
交付服务
15KP120C
内容 *
    15KP120C 规格
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)125.69V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp202.65V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)120V