15KP110C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
15KP110C
15KP110C
型号
15KP110C
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 110VWM 186.9VC P600
数据表
15KP110C.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
15KP110C
内容 *
    15KP110C 规格
    Series15KP
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseP600, Axial
    Power - Peak Pulse15000W (15kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageP600
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)115.29V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp186.9V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)110V