1.5SMC9.1C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC9.1C
1.5SMC9.1C
型号
1.5SMC9.1C
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 7.78VWM 14.07VC DO214
数据表
1.5SMC9.1C.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
1.5SMC9.1C
内容 *
    1.5SMC9.1C 规格
    Series1.5SMC
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)8.17V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp14.07V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)7.78V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)113.4A