1.5SMC24AT3G
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC24AT3G
1.5SMC24AT3G
型号
1.5SMC24AT3G
品牌
Littelfuse Inc.
描述
TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC SMC
数据表
1.5SMC24AT3G.pdf
分类
TVS-二极管
交付服务
1.5SMC24AT3G
内容 *
    1.5SMC24AT3G 规格
    Series1.5SMC
    RoHSRoHS
    TypeZener
    Part StatusObsolete
    ApplicationsGeneral Purpose
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageSMC
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)22.8V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp33.2V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)20.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)45A