1.5SMC200C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC200C
1.5SMC200C
型号
1.5SMC200C
描述
TVS DIODE 171VWM 287.7VC DO214AB
数据表
1.5SMC200C.pdf
交付服务
1.5SMC200C
内容 *
    1.5SMC200C 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)180V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp287.7V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)171V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)5.5A