1.5SMC16C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC16C
1.5SMC16C
型号
1.5SMC16C
描述
TVS DIODE 13.6VWM 23.63VC DO214
数据表
1.5SMC16C.pdf
交付服务
1.5SMC16C
内容 *
    1.5SMC16C 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)14.4V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp23.63V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)13.6V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)67.6A