1.5SMC130
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC130
1.5SMC130
型号
1.5SMC130
描述
TVS DIODE 111VWM 187.95VC DO214
数据表
1.5SMC130.pdf
交付服务
1.5SMC130
内容 *
    1.5SMC130 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels-
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels1
    Voltage - Breakdown (Min)117.45V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp187.95V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)111V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)8.5A