1.5SMC100C
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5SMC100C
1.5SMC100C
型号
1.5SMC100C
描述
TVS DIODE 85.5VWM 143.85VC DO214
数据表
1.5SMC100C.pdf
交付服务
1.5SMC100C
内容 *
    1.5SMC100C 规格
    Package / CaseDO-214AB, SMC
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageDO-214AB (SMCJ)
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)90V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp143.85V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)85.5V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)11.1A