1.5KE10CAE3/TR13
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-二极管
1.5KE10CAE3/TR13
1.5KE10CAE3/TR13
型号
1.5KE10CAE3/TR13
描述
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC CASE-1
数据表
1.5KE10CAE3/TR13.pdf
交付服务
1.5KE10CAE3/TR13
内容 *
    1.5KE10CAE3/TR13 规格
    Package / CaseDO-201AA, DO-27, Axial
    Power - Peak Pulse1500W (1.5kW)
    Operating Temperature-65°C ~ 150°C (TJ)
    Power Line ProtectionNo
    Bidirectional Channels1
    Capacitance @ Frequency-
    Supplier Device PackageCASE-1
    Unidirectional Channels-
    Voltage - Breakdown (Min)9.5V
    Voltage - Clamping (Max) @ Ipp14.5V
    Voltage - Reverse Standoff (Typ)8.55V
    Current - Peak Pulse (10/1000µs)103A