OH-MCL-20-F
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
OH-MCL-20-F
OH-MCL-20-F
型号
OH-MCL-20-F
描述
20 MM STEEL SHAFT COLLAR
数据表
OH-MCL-20-F.pdf
交付服务
OH-MCL-20-F
内容 *
    OH-MCL-20-F 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.575" (40.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width