OF-MSP-30-F
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
OF-MSP-30-F
OF-MSP-30-F
型号
OF-MSP-30-F
描述
30 MM STEEL SHAFT COLLAR
数据表
OF-MSP-30-F.pdf
交付服务
OF-MSP-30-F
内容 *
    OF-MSP-30-F 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width