OF-MSP-12-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
OF-MSP-12-A
OF-MSP-12-A
型号
OF-MSP-12-A
描述
12 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
数据表
OF-MSP-12-A.pdf
交付服务
OF-MSP-12-A
内容 *
    OF-MSP-12-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.433" (11.00mm) Width