OF-MSP-10-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
OF-MSP-10-A
OF-MSP-10-A
型号
OF-MSP-10-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
10 MM ALUMINUM SHAFT COLLAR
数据表
OF-MSP-10-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
OF-MSP-10-A
内容 *
    OF-MSP-10-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.354" (9.00mm) Width