OF-MCL-12-F
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
OF-MCL-12-F
OF-MCL-12-F
型号
OF-MCL-12-F
品牌
Ruland Manufacturing
描述
12 MM STEEL SHAFT COLLAR
数据表
OF-MCL-12-F.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
OF-MCL-12-F
内容 *
    OF-MCL-12-F 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.433" (11.00mm) Width