MWSPK-12-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MWSPK-12-SS
MWSPK-12-SS
型号
MWSPK-12-SS
品牌
Ruland Manufacturing
描述
12 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
数据表
MWSPK-12-SS.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MWSPK-12-SS
内容 *
    MWSPK-12-SS 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Width