MWS25-9-7-SS.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Beam Coupling |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length |