MWC20-4-4-SS.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Beam Coupling |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 1.102" (28.00mm) Length |