MT20-SSQ-200-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MT20-SSQ-200-A
MT20-SSQ-200-A
型号
MT20-SSQ-200-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
200MM STAINLESS SQUARE TUBE
数据表
MT20-SSQ-200-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MT20-SSQ-200-A
内容 *
    MT20-SSQ-200-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeStainless Square Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 7.874" (200.00mm) Length