MT20-SROD-200-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MT20-SROD-200-SS
MT20-SROD-200-SS
型号
MT20-SROD-200-SS
品牌
Ruland Manufacturing
描述
200MM STAINLESS STEEL ROD
数据表
MT20-SROD-200-SS.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MT20-SROD-200-SS
内容 *
    MT20-SROD-200-SS 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeStainless Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 7.874" (200.00mm) Length