MT16-ROD-100-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MT16-ROD-100-SS
MT16-ROD-100-SS
型号
MT16-ROD-100-SS
品牌
Ruland Manufacturing
描述
100MM STAINLESS STEEL ROD
数据表
MT16-ROD-100-SS.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MT16-ROD-100-SS
内容 *
    MT16-ROD-100-SS 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeStainless Tube
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.630" (16.00mm) Outer Diameter x 3.937" (100.00mm) Length