MT15-ROD-300-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MT15-ROD-300-SS
MT15-ROD-300-SS
型号
MT15-ROD-300-SS
描述
300MM STAINLESS STEEL ROD
数据表
MT15-ROD-300-SS.pdf
交付服务
MT15-ROD-300-SS
内容 *
    MT15-ROD-300-SS 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 11.811" (300.00mm) Length