MT15-ROD-200-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MT15-ROD-200-SS
MT15-ROD-200-SS
型号
MT15-ROD-200-SS
描述
200MM STAINLESS STEEL ROD
数据表
MT15-ROD-200-SS.pdf
交付服务
MT15-ROD-200-SS
内容 *
    MT15-ROD-200-SS 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.591" (15.00mm) Outer Diameter x 7.874" (200.00mm) Length