MSPK-10-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MSPK-10-SS
MSPK-10-SS
型号
MSPK-10-SS
描述
10 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
数据表
MSPK-10-SS.pdf
交付服务
MSPK-10-SS
内容 *
    MSPK-10-SS 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.354" (9.00mm) Width