MSPB-30-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MSPB-30-SS
MSPB-30-SS
型号
MSPB-30-SS
品牌
Ruland Manufacturing
描述
30 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
数据表
MSPB-30-SS.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MSPB-30-SS
内容 *
    MSPB-30-SS 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width