MRSC25-7-5-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Slit Coupling |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.016" (25.80mm) Length |