MRLC13-6-5-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Slit Coupling |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.512" (13.00mm) Outer Diameter x 0.787" (20.00mm) Length |