MOST41-16-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOST41-16-SS
MOST41-16-SS
型号
MOST41-16-SS
描述
16 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOST41-16-SS.pdf
交付服务
MOST41-16-SS
内容 *
    MOST41-16-SS 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length