MOST33-10-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOST33-10-A
MOST33-10-A
型号
MOST33-10-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
10 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOST33-10-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MOST33-10-A
内容 *
    MOST33-10-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length