MOST25-12-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOST25-12-A
MOST25-12-A
型号
MOST25-12-A
描述
12 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOST25-12-A.pdf
交付服务
MOST25-12-A
内容 *
    MOST25-12-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length