MOST25-11-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOST25-11-A
MOST25-11-A
型号
MOST25-11-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
11 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOST25-11-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MOST25-11-A
内容 *
    MOST25-11-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length