MOCT51-22-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOCT51-22-A
MOCT51-22-A
型号
MOCT51-22-A
描述
22 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOCT51-22-A.pdf
交付服务
MOCT51-22-A
内容 *
    MOCT51-22-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.000" (50.80mm) Outer Diameter x 0.819" (20.80mm) Length