MOCT41-20-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MOCT41-20-SS
MOCT41-20-SS
型号
MOCT41-20-SS
描述
20 MM OLDHAM COUPLING HUB
数据表
MOCT41-20-SS.pdf
交付服务
MOCT41-20-SS
内容 *
    MOCT41-20-SS 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length