MJS57-32-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MJS57-32-A
MJS57-32-A
型号
MJS57-32-A
描述
32 MM JAW COUPLING HUB
数据表
MJS57-32-A.pdf
交付服务
MJS57-32-A
内容 *
    MJS57-32-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 1.130" (28.70mm) Length