MJS33-15-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Coupling Hub |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 1.313" (33.35mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Length |