MJCC41-14-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MJCC41-14-A
MJCC41-14-A
型号
MJCC41-14-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
14 MM JAW COUPLING HUB
数据表
MJCC41-14-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MJCC41-14-A
内容 *
    MJCC41-14-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeCoupling Hub
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length