MJC41-15-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MJC41-15-A
MJC41-15-A
型号
MJC41-15-A
描述
15 MM JAW COUPLING HUB
数据表
MJC41-15-A.pdf
交付服务
MJC41-15-A
内容 *
    MJC41-15-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.625" (41.28mm) Outer Diameter x 0.709" (18.00mm) Length