MCPRSK19-9-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Coupling Hub |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.748" (19.00mm) Outer Diameter x 0.630" (16.00mm) Length |