MCPRD75-17-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Coupling Hub |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 2.953" (75.00mm) Outer Diameter x 2.874" (73.00mm) Length |