MCLX-15-15-SS
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
MCLX-15-15-SS
MCLX-15-15-SS
型号
MCLX-15-15-SS
品牌
Ruland Manufacturing
描述
15MM STAINLESS RIGID CPLNG
数据表
MCLX-15-15-SS.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
MCLX-15-15-SS
内容 *
    MCLX-15-15-SS 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeRigid Coupling
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 1.969" (50.00mm) Length