MBS15-3-3-A.pdf
| Package | Bag |
|---|---|
| Series | |
| RoHS | RoHS |
| Type | Bellows Coupling |
| Part Status | Last Time Buy |
| Specifications | 0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 1.072" (27.20mm) Length |