LVO-MCL-11-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
LVO-MCL-11-A
LVO-MCL-11-A
型号
LVO-MCL-11-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
11 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
数据表
LVO-MCL-11-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
LVO-MCL-11-A
内容 *
    LVO-MCL-11-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.102" (28.00mm) Outer Diameter