LV-MSP-13-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
LV-MSP-13-A
LV-MSP-13-A
型号
LV-MSP-13-A
品牌
Ruland Manufacturing
描述
13 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
数据表
LV-MSP-13-A.pdf
分类
结构、运动硬件
交付服务
LV-MSP-13-A
内容 *
    LV-MSP-13-A 规格
    PackageBag
    Series
    RoHSRoHS
    TypeShaft Collar and Lever
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications1.181" (30.00mm) Outer Diameter