ENSP20-5-A
首页 > 产品展示 > 硬件、紧固件、附件 > 结构、运动硬件
ENSP20-5-A
ENSP20-5-A
型号
ENSP20-5-A
描述
5/16" ALUMINUM SHAFT COLLAR
数据表
ENSP20-5-A.pdf
交付服务
ENSP20-5-A
内容 *
    ENSP20-5-A 规格
    Part StatusLast Time Buy
    Specifications0.787" (20.00mm) Outer Diameter x 0.217" (5.51mm) Width